Wykonanie e-sklepu dla firmy EKOB-TBA

Usługi informatyczne

Wykonanie e-sklepu dla firmy EKOB-TBA

Przeszło miesiąc temu nasza firma podpisała z firmą EKOB-TBA Sp. z o.o, okazało się że był to strzał w dziesiątkę. Mieliśmy wykonać nową stronę internetową e-sklepu i na tym zaprzestać naszej współpracy. Okazało się jednak że na jednej usłudze się nie skończy co bardzo nas cieszy! Znaczy to że podołaliśmy dużym wymogom i oczekiwaniom spółki.

Na chwilę obecną mamy ze sobą podpisaną umowę na okres 12 miesięcy na usługę obsługi technicznej e-sklepu, a na tym się nie kończy nasza dalsza współpraca.

EKOB-TBA sprzedaje swoje preparaty klientom indywidualnym jak i biznesowym. Są to najskuteczniejsze i najnowocześniejsze biopreparaty biotechnologii francuskiej służące do biodegradacji zanieczyszczeń i odpadów charakterystycznych dla technologii wielu gałęzi przemysłu.

 

Zachęcamy do zakupu preparatów od firmy EKOB-TBA

 

Opinia skierowana pod nasz szyld od spółki EKOB-TBA

Polecam z całego serca! Obsługa w pełni profesjonalna, rzeczowe doradztwo, sprawna realizacja. Właściciel firmy, Pan Maciej Domagała, jest oazą spokoju, we wszystkim pomocny i bardzo kreatywny. Po pierwszym zleceniu podjęłam stałą współpracę i jestem bardzo zadowolona. Polecam na 200%!

WEJDŹ NA STRONĘ SKLEPU EKOB-TBA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *